Load-More Butonu Yapımı ve SEO Bakımından Önemi

Blog Gönderisi Resmi

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Load more buttonu, bir web sitesinde belirli bir sayfada yer alan içeriğin sınırsız bir şekilde yüklenmesini sağlayan bir butondur. Bu buton, kullanıcıların bir sayfada sınırsız kaydırma yapmasını önleyerek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. Aynı zamanda, load more buttonu, bu sayfaların hızlı yüklenmesini de sağlar.

SEO açısından, load more buttonu, sayfaya daha fazla içerik eklemek için kullanılabilir. Sayfalardaki içerik miktarının artması, arama motorlarının sayfayı daha fazla taramasını ve daha yüksek bir sıralama elde etmeyi sağlar. Load more buttonu, sayfa yüklemesi sırasında birçok şeyi optimize ederek, site hızını da artırır.

Load more buttonunun kullanımı, kullanıcıların sayfada daha fazla zaman harcamasına neden olabilir. Bu nedenle, bu buton özenle kullanılmalı ve içerik yüklemesi için önceden planlama yapılmalıdır. Ayrıca, load more buttonu, sitenin mobil cihazlarda da doğru şekilde çalıştığından emin olmak için test edilmelidir.

ÖRNEK

See the Pen Untitled by EnesAlp (@enesalpcomtr) on CodePen.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Blog Resim
Node.JS ile REST API Oluşturma

JavaScript

REST API'ler, web tabanlı uygulamaların temel taşlarındandır. Bu makalede, Node.js ve Express.js kullanarak temel bir REST API'nin nasıl oluşturulacağını göstereceğiz.

Devamını Oku
Blog Resim
Next.js Nedir? Avantaj ve Özellikleri Nelerdir?

JavaScript

Geliştiricilerin web uygulamalarını ve sitelerini oluştururken en çok tercih ettiği araçlardan biri olan Next.js, React teknolojisi..

Devamını Oku
Blog Resim
Vue.JS Nedir? Nerelerde Kullanılır?

JavaScript

Vue.JS, açık kaynak bir JavaScript hızlı geliştirme uygulama çerçevesidir. Vue.JS, tek sayfalı uygulamalar (SPA) oluşturmak için kullanılabilecek ..

Devamını Oku
Blog Resim
JavaScript’te Web Uygulama Güvenliği

JavaScript

Günümüzün hemen hemen her işletmesi, her kurumu bir şekilde web uygulamaları kullanmaktadır. Bu web uygulamalarının hızlı, etkili ve güvenilir..

Devamını Oku